کتاب وسوسه ناممکن

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات نیلوفر - مترجم: کاوه میرعباسی-ادبیات پرو

در وسوسه غیر ممکن، یکی از رماننویسان بزرگ جهان، ماریو وارگاس لوسا، به ما کمک می کند که جاه طلبی، قدرت و زیبایی هجو را باور کنیم و در این فرایند یک دیدگاه انسانی از داستان را به عنوان یک واقعیت جایگزین ارائه می دهیم می تواند به ما کمک کند جهان دیگری و بهتر را تصور کنیم. هوگو، وارگاس للاستا می گوید، حداقل دو گل در Les Misérables داشت: برای ایجاد یک جهان داستانی کامل و از طریق آن، برای تغییر دنیای واقعی. Les Misérables، Vargas Llosa استدلال می کند، مظهر دیدگاه اتوپیایی از ادبیات است. اگر خواسته Hugos برای تبدیل زندگی فردی و اجتماعی از طریق ادبیات اکنون بی گناه به نظر بیاید، وارگاس لووسا می گوید، هنوز یک ایده قدرتمند است که رمان های بزرگ مانند Les Misérables می تواند ما را قانع کند.


خرید کتاب وسوسه ناممکن
جستجوی کتاب وسوسه ناممکن در گودریدز

معرفی کتاب وسوسه ناممکن از نگاه کاربران
چیز خوبی در مورد خواندن پروسس خوب وجود دارد، که به شیوه ای روشن و هوشمندانه نوشته شده است. این کتاب به ما یادآوری می کند که چرا منتقد خوبی در یک کتاب خوب ضروری است. یکی از اینها نیازی به درک نظریه یا اصطلاحنامه برای لذت بردن از این کار خوب در مورد کلاسیک مورد علاقه نیست. شما می توانید به راحتی روی نیمکت راحت خود بکشید و دنیای Les Miserables در صفحات خود زنده بمانید. کلام هشدار دهنده - به محض این که شما این را به اهداف توجه خود تسلیم. بنابراین یک نسخه از Les Miserables نزدیک را داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
بر اساس سخنرانی ها در طول اقامت خود در آکسفورد، لوسا با نقاط ضعف و انزجار مساوی با ویکتور هوگو و لس مریپالس - شخصیت های سهام قرن نوزدهم، مؤمنان واقعی، اتفاقی دیوانه و Hugos در حال تغییر اعتقادات سیاسی در طول 12 سال از نوشتن و چگونگی ایجاد این قدرت و قدرت سیاسی و فرهنگی. من همیشه از تلاش هوگوس برای توضیح وابستگی سیاسی خود برخوردار بودم - من برای مردم برای نظم و آزادی هستم. @

مشاهده لینک اصلی
سال پیش © آغاز ± سیستم عامل و نه AVANCA ©، اما دوباره در دست گرفت © کند روز و من نمی توانستم اجازه رفتن، من فکر می کنم Q تا حد زیادی به انجام هر مرحله شما زندگی می کنند برای تعیین اینکه آیا زمان به خواندن هر libro.Vargas یوسا است آن را من مورد علاقه های شما، در حال حاضر، decompressing ویکتور هوگو و بدبختی های او. من بخش شخصی زندگی هوگو را دوست داشتم و از هر بخش لذت بردم، من می خواستم به عقب برگردم و از Les Miserables بخوانم، در حال حاضر از طریق چشم های دیگر. بدون شک، وسوسه غیر ممکن است.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از مقاله های بزرگ توسط بزرگ نویسنده پرویی ماریو بارگاس یوسا، ... این بار در یکی از نوابغ ادبیات جهان و فرانسه، افسانه ای ویکتور هوگو و شاهکار خودLos بینوایان @. عمیق تر به این رمان، مکانیزم های مخفی که نقل مکان کرد قلم ویکتور هوگو برای ایجاد یکی از بزرگترین گنجینه های ادبی در همه زمان به ما نشان میدهد.

مشاهده لینک اصلی
مکمل بسیار خوبی برای کسانی که شاهکار ادبی را دوست دارند، Les Miserables توسط ویکتور هوگو. همان مقاله ای است که توسط یکی از بهترین نویسندگان آمریکای لاتین نوشته شده است، اگر نه بهترین، ماریو وارگاس لووسا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وسوسه ناممکن


 کتاب مرگ در آند
 کتاب سر دسته ها
 کتاب چه کسی پالومینو مولرو را کشت؟
 کتاب راهی به سوی بهشت
 کتاب قهرمان فروتن
 کتاب وسوسه ناممکن