کتاب قهرمان عصر ما

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-ادبیات پرو

ماریو بارگاس یوسا با هر رمانش خواننده را شگفت زده می کند.او در این اثر ،دو روایت موازی را به پیش می برد که اگر چه در پایان به هم می رسند اما هر یک از سویه ی اجتماعی خاصی برخوردار است.حوادث رمان در جامعه معاصر پرو رخ می دهدو همه چیز با نامه های افراد مشکوک شروع می شود که قصد باج خواهی از صاحب یک شرکت ترابری را دارند...به نظر می رسد یوسا در این رمان بیش از همیشه در صدد ساده گویی و واقع نمایی بوده است.


خرید کتاب قهرمان عصر ما
جستجوی کتاب قهرمان عصر ما در گودریدز

معرفی کتاب قهرمان عصر ما از نگاه کاربران
پس از نوشتن آثار اساسی برای ادبیات اسپانیایی و انگلیسی، مانند Conversación en La Catedral، وارگاس لوسا چیزی برای اثبات ندارد. قهرمان محرمانه یک رمان در لحن طنزآمیز است و با نوستالژی برای پروسس قدیمی خود سر و کار دارد. Lituma ما را به یاد حوادث خانه سبز، به صاحب مهمانخانه و رستوران، صحنه بازی رولت روسی، تداعی شکست ناپذیر و همچنین © N ما اشاره کرده است که جغرافیای پرو است که در Lituma دیدنی و جذاب در آند و کشف پرسه می زدند چه کسی Palomino Molero را کشت؟ از سوی دیگر، دان ریگوبرتو، LUCRECIA و Fonchito ستون فقرات یکی از دو داستان اصلی این novela.Si من معتقدم چیزی است که این نوع از کتاب ها را در تن humorÃstico، یک melodramáticos کمی و حتی دنیوی نشان بسیار هستند بهترین جنبه از آثار بارگاس یوسا و کمی متراکم به دست آورد به عنوانThe رویای ± و یا بهشت ​​سلتا @The و یا در دیگر گوشه @. این یک عنوان اساسی نیست، اما Varguitas تظاهر نمیکند. او به خوبی برای خلاص شدن از ایده آلیست ها و بازگشت به ریشه های نه تنها پرو، بلکه از روایت آن است.

مشاهده لینک اصلی
ÎœÎÏƒÎ Ï € کنم من Î¤ÏŒÏ \"βιβΠفرم من\" من ... \"ιόσΠ± (من όμο فراتر ιόσÎ، ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î¯Î½Î¿Î½Ï Î ± Ï ‰ Ï † Ï بایگانی ISI Ï ± \"من» ιον) من € Î ± ‰ Î²Î¬Î¶Ï ¹ ÏŒÎ¼Î¿Ï \"من ... من € Ï ± σÎ- ¹ من \"من · من، من ± Ï † Î · من · Î ± من\" من ‰ من \"... Î'ÎμξιοÏ\" قطر νίÎ'ιΠ± Î ± من \"من € Î¤ÏŒÏ Î'ÎνÎμι من \"من، من من من\" من Î¹Îºî® Ï € من \"من من ... من E،، ë¶ من من من من € ï» Î¯Î³Î¿ Î¾Î¯ÏƒÎ¿Ï من \"من\" من من، من € Î ± E | ¬ »» من · Î ±، ιμοκΠ± Î ± Ï Î ± من \"من · فرم I \"من» Î²Î¯Î½Ï ± Ï ÏƒÎ- ΜΠ€ Î¿ÎºÎ Ï ± ... من € من \"من ± من\" من · من این است که من € βιΠνή ÎºÎ¿Î¹Î½Ï Î½Î¯Î'ιΠ± Ï ‰ ονικό من \"من · من، من ± † فرم ¬ìŠ¤ì-، من\" من · من ... ¬ ï Î³Î¬Î¼Ï ± من، من ± من \"من · من ν من ... من، من\" من · من، من € άÎ'οσΠ· ¹ من \"من ν ÎμÎºÏƒÏ ... من من ονισμό، ¹ Î ± Î ± Ï † من من σÎ- Ï € Î · Î ± βιβΠÎ'ΤΟΠ£ ± من \"من ... من Î³Î³Ï Î ± Ï † Î ± (من £ Ï ‰ من، ¹ Ï € Î »من · من † Î · σÎ- من\" من € Î¹ÏƒÎ¸ÏŒÏ † من ... من »من) Î ± کنم من I¼ ... من \"من\" من · من € ΠιΠ± ... θÎνιΠ± Î ± ï † ¹ من \"من ... σΠÎ'ιάσÏ\" من ± Ï Ï € ... μόνο پوشه Î ± من \"آی اس آی ± ¹ ικάνοι KXnIƒ من ... من Î³Î³Ï ÏŒÎ³Ï، ¾ من ... من، Î ± Ï Î³Î¬Î¼Ï Î¯Î¶Î¿Î½Ï \"Î ± من\" όσο سپتامبر ιÎ'ÎξιÎ. Οι Î ± Î ± من \"من € Πόμο پوشه اینجا هستید» Ï € ï »Î¿ÎºÎ¯ÎμÏ، II ... Î¼Î¯Î¶Î¿Ï ... ν »Î¯Î³Î¿ NEOS ± Ï € ... زیرنویس این است که من ±، λ من »من Î½Î¿Î¼Î¯Î¶Ï ‰ Ï € Î ± Ï ‰ من، κόμΠόμο Î ± Ï ... من \"άι όμοÏ\" άσσÎμÏ \"من ± من\" من · من، من ‰ Ï Ï Ï Î¿ÏƒÎγγισΠ· من \"من ... من ... من Î³Î³Ï † Î ±. Î ± ίμΠβÎβΠγιΠفراتر از \"من من من من άÏÎμι ± λ Î ± من \"من βιβλ Î ± کنم من € ï »TNB این است که من ± من \"من ± Î ± Î ± λ من ‰ (من \"من ± γκÎμÎºÏ Î¹Î¼Îνο E | ¬» من من \"من Î ¬ìŠ¤ì- من\" من · من ¹ \"من من\" من άÎ'Î €)، من »Î ± من ... من\" من من \"من ± Ï € 회ì\" من ‰ من، من ± ι κάθÎμ Ï € این است که من من \"من · μιΠ± Ï € λ من »من من ... من € IOE όμÎμνΠ· Î ± Ï Î®. ¥ ÎœÎ'ΡΠ\"Î½Î¬Î½Ï Î ± من\" من ± οΠ± Î ± Î »I، II این است که من ± من\" من ÎμÎ'ÏŽ Î ± Î ± σμÎνΠ± من \"من فرم Î²Î¹Î²Î Ï ‰ من، من» من · من من · من \"من ... ب Ï € ï» Î ± من \"من ÏƒÎºÏ ... من »Î¹ÎºÎ¿Î¯. من \"من ¾ Ï ‰ Ï € ΤόÏ، γίνÎμÏ\" من ± من، من »من» من Î ± Ï € کنم من Ï Î¯ÏƒÏ Î¿Î¹Î¿Ï، ± Î کتابدار \"¿Î'Î¹Î¿Ï Î¸ÏŽÏƒÎμι، Î ± من\" من κάνÎμι.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی غمگینم که این کار را تمام کردم خوب، ماریو وارگاس للاستا ناامید نشد در سبک منحصر به فردش، او یک بار دیگر تحویل داده است. من جزئیات را نمیخواهم، زیرا شما واقعا باید این کتاب را بخوانید. این یک رمان عمل بسته نیست. این یک رمان است که کمی بعد، لایه های جامعه پرو را در زمان سیاست های نئولیبرالی، موفقیت های تجاری جدید و ذهنیت های قدیمی که اغلب با جهان دگرگون می شوند، لکه می زند. بافتن تمام این اجزا در یک داستان به ظاهر منظم در مورد افراد منظم فقط درخشان است. خوب، برو آنرا بخوان. شما برای خودتان خواهید دید. می توانید منتظر رمان بعدی باشید! :)

مشاهده لینک اصلی
من مدت ها شده است از طرفداران مؤسسه پروس پرو، ماریو وارگاس لوسا، و خوشحال خواندن هر چیزی که او به مراقبت برای نوشتن است. گفت که کار او در سال های اخیر، به نظر من، کمتر از عظمت او بود که با رمان هایی مانند مکالمه در کلیسای جامع، جنگ در پایان جهان و جشن بز به دست آمد. به نظر می رسد که جاه طلبی های وحشیانه او از بین رفته است، و آنچه ما در حال حاضر به نظر می رسد نگاه نابغه در محل کار، به جای موفقیت مداوم است. سه قلو اول قهرمان Discreet در فصل های متناوب دو جداگانه - هر چند موضوع مشابه â € \"نخ Felicito Yanaque صاحب سالم یک شرکت حمل و نقل موفق است. او در یک ازدواج دوست داشتنی اما راحت است و دو پسر دارد - کسی که شبیه او می شود، دیگری که نمی تواند متفاوت باشد - یادگیری کسب و کار. او همچنین یک دوست دختر زیبا، مabel را، سالها پیش او را در یک خانه در سراسر شهر نگه می دارد. تا آنجا که او نگران آن است، عشق اوست، هرچند او دقت نکرده است که سؤال های زیادی را مطرح کند. اما زمانی که نامه شروع می شود، دنیای او، با علامت یک عنکبوت مشخص می شود. او به زودی یاد می گیرد، با در نظر گرفتن موضوع به پلیس (کاپیتان سیلوا و سرباز لیتوما - در واقع، رمان دو شخصیت جالب)، که چنین رکت تقلب در حال حاضر از دیگر کسب و کار Piura پوشیده شده است، و مجازات محکوم است تهدید می شود که او به خط نمی افتد. Felicito به نظر می رسد کوچک و ضعیف است، اما جنایتکاران ناشناس در آهن خود را حساب نمی شود. پس از یک زمینه ناتوان، موفقیت او به طور عمده بر روی یک قطعه پایدار از توصیه پدرش ساخته شد: \"هرگز اجازه دهید هر کسی در سراسر زندگی شما در سراسر شما راه می رود.\" برای قرار دادن خواهد خیانت به یک مرد که همه چیز را برای پسرش قربانی کرد. و حتی زمانی که سهام افزایش می یابد، با آدم ربایی Mabel، کامیون گیرنده از انجام عملیات اجتناب می کند. موضوع روایت دوم رمان، یکی دیگر از بازرگان ثروتمند قدیمی، دون اسمائیل کاررا، که کمک از یک محقق بلند مدت، Don Rigoberto (شخصیت بارز وارگاس للاستا)، به عنوان شاهد در مراسم عروسی لزوما مخفیانه ایستاده است. اسماعیل، به دلیل خواسته های پسران دوقلو او، به طور کلی به عنوان \"شغال\" شناخته می شود، که از واریانت وحشت زده می ترسد، به خانه دار خود، زن دیگری که به ندرت نصف سنش است، ازدواج می کند. Rigoberto موافق است، حتی اگر او دارای مشکلات خود را، به ویژه با پسرش، Fonchito، یک مرد مشتاق و رنج آور از بازدید از یک مرد تماس خود را Edilberto Torres، که ممکن است توهم یا احتمالا تجسد شیطان باشد. ماریو ورگاس لوسا، یک بار کاندیدای ریاست جمهوری پرو که جایزه نوبل ادبیات در سال 2010 را به دست آورد، به درستی به عنوان یکی از بزرگترین نویسندگان زندگی دنیا محسوب می شود. یک طراح برجسته، بهترین کتابهایش، روایتهای جاهطلبانه است که هدف آنها ارائه پرتره بوم وسیع پرو (و گاهی اوقات کشورهای فراتر از آن) است که در قضاوت های سیاسی و اجتماعی خود بی شرمانه هستند و در تصاویری از شهوت، خشونت و همه گناهان درک شده قلب انسانی. توجه به پدران و پسرانشان، زخم های گذشته، خیانت ها و اخلاق های ناسازگار، عظمت ورگاس لوساس تنها در چشم اندازها مشهود است، بیشتر بدیهی است با ادغام صحنه ها و گفتگوها در برابر زمان، سازگاری توانایی زندگی و حافظه. اما همچنان یک رکود یا فقدان فوری وجود دارد که در بهترین کتابهای نویسنده وجود ندارد. در نهایت، چیزی که ما دریافت می کنیم، رمان خوب و راحت است، نه یک چیز عالی.

مشاهده لینک اصلی
با کمی صبر، این معلوم می شود یک داستان سرگرم کننده در مورد پدران و پسران، و در مورد مردان ایستاده تا ارعاب. عنوان آن عجیب انتخاب شده است؛ فلیچیتو یاناکو یک تاجر تجاری در فیلیپا پرو است که نامه هایی را که خواستار حفاظت از پول است، دریافت می کند اما نمی خواهد مورد آزار و اذیت قرار گیرد. در همین حال، در لیما، ریگبرتو در آستانه بازنشستگی قرار دارد، زمانی که به طرح رئیس خود رسیده است تا یک جفت پسران ناسپاس را تخریب کند. داستان طول می کشد تا انتخاب شود، و در واقع، نیمه اول، تنگناهای غیر ضروری وجود دارد. با این حال، من لذت بردم از خواندن آن؛ رمان در نهایت مسیر ملودرامتری را به جای آن (به عنوان در ابتدا به نظر می رسد) به بررسی وضعیت قانون و نظم در پرو و ​​یا معضلات اخلاقی Felicito در رد مطالبات extortionists می رود. اما ملودرام های سرگرم کننده و شخصیت های واقعی به اندازه کافی برای حمایت از آن است. در واقع، این کتاب â € | خوب است، چیزی شگفت انگیز است که در مورد یک رمان توسط یک برنده جایزه نوبل می گویند. این به خوبی نوشته شده است، اما نه به نقطه ای که متوقف می شود به تحسین استفاده از زبان از زبان. تنظیمات و شخصیت ها به طرز عجیب و غریب قدیمی به نظر می رسند، اگر چه این کتاب به طور نامنظم در مدرن پرو قرار دارد. این یک طرح قانع کننده دارد که شخصیت ها در انتهای آن با telenovela مقایسه می شوند. این یک کتاب کاملا قابل خواندن است اما مهم نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قهرمان عصر ما


 کتاب سال های سگی
 کتاب ماهی در آب
 کتاب دوئل
 کتاب رودهای ژرف
 کتاب گفتگو در کاتدرال
 کتاب یادداشت های عراق