کتاب رویای سلت

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات صبح صادق - مترجم: کاوه میرعباسی-ادبیات پرو

ماریو بارگاس یوسا در آخرین رمانش بار دیگر واقعیت و تخیل را در هم تنیده و روایتی پرتنش، منقلب کننده و تفکر برانگیز آفریده که در کانون آن با شخصیتی مواجهیم که غباری از تردید احاطه‌اش کرده و همزمان قهرمان و خبیث، خائن و آزادی خواه، اخلاق گرا و بی اخلاق خوانده شده، قضاوت را به خواننده سپرده است.


خرید کتاب رویای سلت
جستجوی کتاب رویای سلت در گودریدز

معرفی کتاب رویای سلت از نگاه کاربران
همانطور که سعی کردم آخرین خطوط این کتاب را پایان دهم، با ناراحتی اشک ها، زنگ های کلیسا شروع به زنگ زدن کردند. این عارف بود نویسنده مؤسس پرو، برنده نوبل قیمت، ماریو وارگاس لووسا این کار را دوباره انجام داده است؛ هر فیبر در بدن و روح من حرکت کرد. این کتاب، ادای احترام به زندگی راجر کازنز و مبارزه جمهوری خواهان برای استقلال ایرلند است. این یک خواندن دشوار است، به این معنی که وحشت هایی که این مرد حساس و حساس و حساس به آن دست می دهد، نگران کننده است. او از وحشت برده داری و سوء استفاده در کنگو و Putumayo - ناشی از بارون لاستیک بررسی کرد. او آن را محکوم کرد و در برابر نور خیره کننده در برابر چنین سوء استفاده، بشر را خدمت کرد. او با تعصبات و دوران تاریکی یک جامعه که همجنسگرایی را تحقیر کرد، مبارزه کرد. تا جایی که حافظه این انسان گرایان را برای سالها دفن کند. من هرگز از او خواسته بودم. من افتخار می کنم که متعلق به همان نژاد بشر به عنوان این مرد باشد. این یک کتاب فوق العاده خوب نوشته شده است، خواندن مزاحم که امید به ارمغان می آورد. امید به اعضای ویژه انسانها و تغییراتی که یک نفر می تواند داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب باور نکردنی درباره راجر کازینز، یک رویاپرداز که بیش از هر کس دیگری برای از بین بردن غم و اندوه کار در آمازون و در کنگو کار کرد. با این حال، او بعدها ناسیونالیست ایرلندی شد و در واقع در آلمان در مقابل بریتانیا در جنگ جهانی اول پیوست که او آویزان بود. و شیوه زندگی همجنسگرا در آن زمان احساس منفی بود. بنابراین هر کتابی در این زمینه زمان زیادی را برای متوقف ساختن این تاریخ به وجود می آورد. نویسنده به خاطر گسل های راجر بسیار آسان است. با این حال، Llosa، در توانایی و سبک جادویی خود، هم عادلانه است و هم این مشکل را برانگیخته است. یک کتاب عالی و با تغییر نگرش های جنسی، واقعا زمان نگاه دیگر به این مرد است.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان مانند این باعث درد می شود، شما را رنج می دهد و یک پانچ، یک ضربه واقعی به معده، یک معده که ادعا می کند، پس از بسیاری از سوء استفاده، دلسرد می شود، شکنجه های مختلف که مجبور به تحمل، تحمل. لوسا با جزئیات بسیار دقیق و با جزئیات خونین یکی از بدترین جنایات علیه شومیت را نشان می دهد: جرم استعمار در کشورهای مانند کنگو، آمازون به استقلال ایرلند. استعمارگری که قربانیان، سوء استفاده، درد و ترور را قربانی کرده است. در پس زمینه، رقم Roger Casement، مردی از تناقضات شدید، یک قهرمان است که این واقعیت ها را روشن می کند. یک رمان برای یادآوری قربانیان هر مکان، به نام حافظه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رویای سلت


 کتاب چرا ادبیات؟
 کتاب قصه گو
 کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان
 کتاب مردی که حرف می زند
 کتاب راهی به سوی بهشت
 کتاب یادداشت های عراق