کتاب تازه کارها

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-ادبیات پرو

سران (1959) اولین اثر منتشر شده ماریو وارگاس لووسا بود و با اولین شناخت ادبی او، جایزه آئول لئوپولدو به دست آورد. بر طبق نظر نویسنده، "اربابها یک میکرو کلاسیک کوچک از آنچه که بقیه کتابهای من تبدیل می شوند،" است. وقتی نوشت: The Cubs (1967) نویسنده پرو در حال حاضر ماریو وارگاس لواسا میگوید: "از تمام آثاری که نوشتهام، شما که دارای تفاسیر متنوع تر است. "[از پشت سر هم] از شخصیت های اصلی نوجوانان این دو متن، نشان دهنده ی استبداد و خشونت است که جامعه را علامت گذاری می کند و انتظارات ساکنان آن را نابود می کند.


خرید کتاب تازه کارها
جستجوی کتاب تازه کارها در گودریدز

معرفی کتاب تازه کارها از نگاه کاربران
اولین چیزی که من درباره Vargas Llosa خواندم و باید بگویم که من آن را دوست داشتم، آن را به من تعجب نکرد و یا من را زدم، فقط آن را دوست داشتم. این خنده دار است، من فکر نمی کنم که نثر © نوبل تا تهاجمی بود، من می گویم تهاجمی چون من احساس می شد خواندن در حالی که تصاویر را به سر من به طور ناگهانی و desaparecÃan آمد به دادن راه به تصاویر تار، اما به اندازه کافی روشن قادر به دیدن صحنه ای که او توصیف کرد. توله سگ بدون شک مورد علاقه من است؛ این روایت چنان تغییر می کند و با توضیحات لازم برای تصور اینکه اتفاق می افتد. من فکر می کنم به همین دلیل است که من روزی می خوانم چیزی درباره ماریو بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
خواندن دانشگاه اجباری حشرات اولین کتابی که ماریو وارگاس لووسا خوانده و مجبورم بپذیرم که کمی نا امید شده ام. بدیهی است که من نمی توانم خودم را از این داستان های کوتاه که یکی از نخستین آنها در حرفه ادبیات او بود، هدایت کنم. من هنوز بسیار علاقه مند به خواندن برخی از کتاب های دیگر خود هستم. به توصیه ها باز شود

مشاهده لینک اصلی
بولانو @ Cubs @ (همراه با Cortazars @ The Pursuer، @ Marquezs @ هیچ کس به سرهنگ، @ و DonososHell بدون محدودیت @) به عنوان یکی از مهمترین آثار دوره بوم آمریکای لاتین اختصاص داده است. من چندین اثر بعدی را که تحت عنوان \"وارگاس لوسا\" خوانده می شد تحت تأثیر قرار نگرفتم، اما این پیشگویی اولیه از لحاظ فنی خیره کننده بود - به طور همزمان در ابتدا و سوم شخص نوشته شده بود، با تغییر سیگنال بین دیدگاه های فردی و گروهی و بازگشت دوباره به یک جمله، گاهی همان عبارت. این باعث می شود روایت درThe Self Viruses Virgin @ به نظر می رسد در مقایسه با. این کتاب به شدت امتناع می کند که در داخل سر از شخصیت زخمی وحشیانه خود، که باعث ایجاد رمز و راز تشدید در هسته storys می شود. 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
تمام این داستان ها در حدود نیم قرن پیش با جوانان در پرو مقابله می کنند. پسران کلاکی دارند و به یکدیگر وابسته اند ... من نمی دانم، همه می توانم بگویم این است که من خیلی خوشحال هستم که همجنس گرا هستم! چندین آیین پاساژ و شبه مکانیسم وجود دارد ... من خیلی خوشحالم که بدونم. واقعا خوشحالم که نباید با این چیزها مقابله کنم. اکثر داستانها، به ویژه @ Cubs @ وOn Sunday @، خجالت آور هستند (کارهای عجیب و غریب شاید قابل مقایسه با novellas بزرگ، مانندIvan Illych @ \u0026 amp؛Death در ونیز @). در روزهای کلاس درس و روزهایی که پسران یکدیگر را درهم آمیختند، \"نوستالژی\" وجود دارد. با این حال زمان برای کمک به دیگران ایستادند.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتابی که از کتاب خواندم یک سبک روایت جالب است. من به طور کلی دوست داشتم ykk این کتاب با قرار دادن نام عناصر و حوزه ها به دو ساختمان جداگانه ساخته شده است. در آسمان سایه ها وجود دارد و تک آهنگ ها طولانی هستند. من بیشتر قطعات را دوست دارم، من بیشتر تحت تاثیر نوشته های رمان نویس قرار می گیرم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تازه کارها


 کتاب سال های سگی
 کتاب گفتگو در کاتدرال
 کتاب نامه هایی به یک نویسنده جوان
 کتاب مردی که حرف می زند
 کتاب قصه گو
 کتاب چه کسی پالومینو مولرو را کشت؟