معرفی کتاب تازه کارها

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-ادبیات پرو

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 17 بهمن 1396
Os Chefes (1959) foi a primeira obra publicada de Mario Vargas Llosa, e com ela obteve o seu primeiro reconhecimento literário, o prémio Leopoldo Alas. Segundo o autor, "Os Chefes é um pequeno microcosmo do que viriam a ser o resto dos meus livros".

Quando escreveu Os Cachorros (1967) o escritor peruano era já mestre de todas as faculdades da sua narrativa, pelo que este livro acaba por ser uma mostra da diversidade das paixões pessoais e colectivas.

Como afirma Mario Vargas Llosa: "De todas as obras que escrevi, esat é a que tem as interpretações mais diversas." A partir dos adolescentes protagonistas dos dois textos, o autor reflecte sobre a tirania e a violência que marcam uma sociedade e frustram as expectativas dos seus habitantes.

[contracapa]


خرید اینترنتی کتاب تازه کارها
معرفی کتاب تازه کارها
جستجوی کتاب تازه کارها در گودریدز

معرفی کتاب تازه کارها از نگاه کاربران
اولین چیزی که من درباره Vargas Llosa خواندم و باید بگویم که من آن را دوست داشتم، آن را به من تعجب نکرد و یا من را زدم، فقط آن را دوست داشتم. این خنده دار است، من فکر نمی کنم که نثر © نوبل تا تهاجمی بود، من می گویم تهاجمی چون من احساس می شد خواندن در حالی که تصاویر را به سر من به طور ناگهانی و desaparecÃan آمد به دادن راه به تصاویر تار، اما به اندازه کافی روشن قادر به دیدن صحنه ای که او توصیف کرد. توله سگ بدون شک مورد علاقه من است؛ این روایت چنان تغییر می کند و با توضیحات لازم برای تصور اینکه اتفاق می افتد. من فکر می کنم به همین دلیل است که من روزی می خوانم چیزی درباره ماریو بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
خواندن دانشگاه اجباری حشرات اولین کتابی که ماریو وارگاس لووسا خوانده و مجبورم بپذیرم که کمی نا امید شده ام. بدیهی است که من نمی توانم خودم را از این داستان های کوتاه که یکی از نخستین آنها در حرفه ادبیات او بود، هدایت کنم. من هنوز بسیار علاقه مند به خواندن برخی از کتاب های دیگر خود هستم. به توصیه ها باز شود

مشاهده لینک اصلی
بولانو @ Cubs @ (همراه با Cortazars @ The Pursuer، @ Marquezs @ هیچ کس به سرهنگ، @ و DonososHell بدون محدودیت @) به عنوان یکی از مهمترین آثار دوره بوم آمریکای لاتین اختصاص داده است. من چندین اثر بعدی را که تحت عنوان \"وارگاس لوسا\" خوانده می شد تحت تأثیر قرار نگرفتم، اما این پیشگویی اولیه از لحاظ فنی خیره کننده بود - به طور همزمان در ابتدا و سوم شخص نوشته شده بود، با تغییر سیگنال بین دیدگاه های فردی و گروهی و بازگشت دوباره به یک جمله، گاهی همان عبارت. این باعث می شود روایت درThe Self Viruses Virgin @ به نظر می رسد در مقایسه با. این کتاب به شدت امتناع می کند که در داخل سر از شخصیت زخمی وحشیانه خود، که باعث ایجاد رمز و راز تشدید در هسته storys می شود. 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
تمام این داستان ها در حدود نیم قرن پیش با جوانان در پرو مقابله می کنند. پسران کلاکی دارند و به یکدیگر وابسته اند ... من نمی دانم، همه می توانم بگویم این است که من خیلی خوشحال هستم که همجنس گرا هستم! چندین آیین پاساژ و شبه مکانیسم وجود دارد ... من خیلی خوشحالم که بدونم. واقعا خوشحالم که نباید با این چیزها مقابله کنم. اکثر داستانها، به ویژه @ Cubs @ وOn Sunday @، خجالت آور هستند (کارهای عجیب و غریب شاید قابل مقایسه با novellas بزرگ، مانندIvan Illych @ \u0026 amp؛Death در ونیز @). در روزهای کلاس درس و روزهایی که پسران یکدیگر را درهم آمیختند، \"نوستالژی\" وجود دارد. با این حال زمان برای کمک به دیگران ایستادند.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتابی که از کتاب خواندم یک سبک روایت جالب است. من به طور کلی دوست داشتم ykk این کتاب با قرار دادن نام عناصر و حوزه ها به دو ساختمان جداگانه ساخته شده است. در آسمان سایه ها وجود دارد و تک آهنگ ها طولانی هستند. من بیشتر قطعات را دوست دارم، من بیشتر تحت تاثیر نوشته های رمان نویس قرار می گیرم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب تازه کارها


#جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات مدرن - #ادبیات پرو - #دهه 1960 میلادی - #تازه های ایران کتاب - #داستان کوتاه - #انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - #ماریو بارگاس یوسا - #خجسته کیهان
#انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - #ماریو بارگاس یوسا - #خجسته کیهان
کتاب های مرتبط با - کتاب تازه کارها


 کتاب چه کسی پالومینو مولرو را کشت؟
 کتاب وسوسه ناممکن
 کتاب گفتگو در کاتدرال
 کتاب سال های سگی
 کتاب راهی به سوی بهشت
 کتاب جنگ آخرزمان