کتاب آوریل سرخ

اثر سانتیاگو رونکاگلیولو از انتشارات افق - مترجم: جیران مقدم-ادبیات پرو

چاکالتانا، دادستان منطقه، قصد دارد معمای جسدی را که سوزانده شده است حل کند. او از قوت گرفتن مجدد گروه چریک های "راه درخشان" در هراس است، اما مقامات شهر به دلایلی خواهان سرپوش گذاشتن بر کل ماجرا هستند. او از پا نمی نشیند و در طول تحقیقات خود شاهد عمق بی عدالتی، فساد و سرکوب در جامعه ای است که روزی به کارآمدی نظام و قوانین حاکم بر آن ایمان داشت


خرید کتاب آوریل سرخ
جستجوی کتاب آوریل سرخ در گودریدز

معرفی کتاب آوریل سرخ از نگاه کاربران
سانتیاگو رونکاچیولو یک رمان نوشته است که ظاهرا به طعم محبوب برای مخلوطی از خشونت خشونت آمیز، داستان سریع و چرخش های شگفت انگیز هدف گرفته شده است. اگر شما آلبوم کلاسیک الکس د لا ایگلسیاس Balada Triste de la Trompeta را مشاهده کرده باشید، این ایده را به دست می آورید که این چیزها را می فروشد. بخش هوشمندانه کتاب از دهان کاراکترها مانند نقاشی ها در نقاشی های قرون وسطایی بیرون می آید. این داستان برای افرادی است که دوست دارند چیزهایی را که در پایتخت نوشته شده اند، با دوبارهای برجسته و علامت تعجب در قلم احساس کنند. به عنوان مثال، بهتر است از کشیش، به ما سخنرانی در مورد اساطیر یونانی، حتی اگر او مجبور به گوش دادن در اعتراف به انجام این کار است؟ این آسان بود به عنوان خوانده شده. اما اگر شما چیزی کمتر سینمایی و تحریک آمیز تر را امتحان کنید، لس داباگو یا پدرو پرهامو را امتحان کنید

مشاهده لینک اصلی
این رمان است به خواندن یک بار به عنوان پلیس و دیگری را به عنوان یک داستان در عوامل تاریخی، اجتماعی و فرهنگی از پرو در ± و یا 2000. داستان گستراند بیش از آوریل از ± که سال یا شهر ایکوچو سال لنگر انداخته است، فقط بین Cuzco Inca و لیما اسپانیایی یا سفید واقع شده است. قهرمان داستان یک دادستان بسیار احتیاط که یاد می گیرد برای مقابله با اون سوی خاکستر سوخته هنوز هم جنبش چریکی گرم سندرو روخو @ Luminoso.EnAbril است، سانتیاگو Rocangliolo اعزام توانایی خود را به صورت interleave رمان تعجب رمز و راز با تاریخی عامل معابر، سنت صد ساله در عین حال آنها در پرو در تاریخ اخیر و تغییر ناگهانی که باز از این شهرستان به گردشگری بین المللی مشخص شده اند، پدیده ای جدید در localidad.Y در وسط از همه چیز باقی می ماند، خشم اجتماعی مداوم، بوروکراسی نظامی، خشونت این، به نظر می رسد یک نوع فرانکنشتاین تشکیل شده توسط جسد چهار مرد. بیشتر هر یک از این قربانیان یک طبقه یا بخش اجتماعی را نشان می دهد. قابل توجه ترین این رمان انعکاس نویسنده در cicatricas - و یا زخم باز - که در شهر سال های خشونت را ترک کرد.

مشاهده لینک اصلی
خوب اما خوب نیست این رمان به خوبی نوشته شده است، با عبارات فریبنده و تصاویر خلاقانه. اما این داستان کارآگاهی فاقد یکپارچگی، نقصی مرگبار برای این ژانر است. در حالی که آخرین صفحات آن به مظنون اختصاص داده شده است، به طور ضمنی از یک رمان سخن می گویند و به طور دقیق توضیح می دهند که چه چیزی انجام داده و چرا ... اگر این مورد است، ما به یک محقق نیاز داریم برای؟ موفق باشید موفق باشید، Roncagliolo.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب توانایی بالقوه آن را نداشت. شخصیت غیر معمول، زمینه تاریخی، مضامین موضوعی و تصاویر باید با هم ترکیب شوند تا چیزی بسیار محتاطانه تولید کنند. Roncagliolo با یک داستان خوب برای گفتن آمد، اما کار ضعیف آن را بگویید. نوشتن عمدتا کم عمق و خسته کننده است. من نمی توانم آن را ادیت گراسمن، که یکی از بهترین مترجمان کار می کند، سرزنش کنم. این کتاب را امتحان کنید و امیدوار باشید که آن را به فیلم تبدیل کنید.

مشاهده لینک اصلی
WOW چه کتابی است این کتاب به نظر من باید 4.5 ستاره باشد. نویسنده توسط یک دوست Goodreads پیشنهاد شد و این کتاب من را از صفحه اول بردارد. این کتاب خود من در سال 2006 برنده Premio Alfaguara de Novela بود و می توانم بفهمم چرا. این یک ترسناک سیاسی است که در طول هفته مقدس تنظیم شده است که Roncagliolo از جنگ اخیر خود کشورش با چریک های درخشان به عنوان مواد استفاده می کند. Red آوریل @ شروع می شود با پیدا کردن جسورانه از یک بدن سوخته است تا فراتر از به رسمیت شناخته شده است که توسط دستیار دادستان عمومی، فلیکس Chacaltana Saldivar گزارش شده است. شخصیت مرکزی ما یک مرد جوان است که با کلماتش خوب است اما به طرزی عجیب در خانه مادربزرگش زندگی می کند و اغلب با او صحبت می کند. او با یک زن جوان به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران در نزدیکی کار می کند و آنها را از بین می برد. وقتی او برای نظارت بر انتخابات در یک منطقه دور افتاده فرستاده می شود، همه چیز شروع به بدتر شدن می کند. Chacaltana به زودی متوجه می شود که هر کس با او صحبت می کند، به مراتب پیچیده تر از رویدادهای منجر به عید پاک یکشنبه می شود. این یکی از جهنم داستان سواری وحشی است. او نمیتواند کمک کند اما او را با همکار معروف پرو خود، ماریو وارگاس للاستا مقایسه کند، اما رونکاچیوو سبک خاصی دارد که خودش را دارد. شگفت آور خواندن - bravo!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوریل سرخ


 کتاب ماهی در آب
 کتاب گفتگو در کاتدرال
 کتاب رودهای ژرف
 کتاب راهی به سوی بهشت
 کتاب دوئل
 کتاب سور بز